Golden Rose Mini Velvet Lipstick (01-05-10-17-19-29)

Kasım 02, 2016

   Merhabalar!

   Bugün Golden Rose Mini Velvet Lipstick 6'lı kapsül setinden bahsedeceğim. Şeffaf plastik bir kutu içinde 6 adet minik rujcuk mevcut ve bu minik rujlar bildiğimiz ve birçoğumuzun severek kullandığı Velvet Matte serisinin mini boyları. 


   Rujlar içlerinde barındırdığı E vitamini sayesinde dudağı besleyerek, kurutmadan mat bir görünüm sağlıyor. Rujların sürümü kadifemsi  bi kıvamda ve çok kolay, tek sürümde dudakları mükemmel bir şekilde örtüyorlar.   Bu set velvet matte serisinin bir nevi deneme versiyonu. Rujların 12 kullanımlık olduğu söyleniyor, asansörlü değiller ve ne yazık ki kalemtıraş ile açmak da mümkün değil fakat altı mini velvet bir adet büyük boy velvet matte rujdan daha uygun fiyata geldiği için bu şekilde mini rujlardan alıp bir süre kullanıp kendinize yakıştırırsanız büyük boyunu alabilirsiniz. Sizce nasıllar 🙈


Benim elimdeki sette kutuda bulunduğu sırayla 01, 05, 10, 17, 19 ve 29 numaralı renkler bulunmakta. Fiyatı 14 TL civarı.Benim bu setteki favorim 01, 05 ve 10 numara oldu.
                   
   Eğer beğendiyseniz takip etmeyi unutmayın, hoşçakalın...

Benzer Yazılar

0 yorum

Blogger tarafından desteklenmektedir.